Вода в супутниковому ресівері - Наша ціна: n/a

Наша ціна: n/a
 
Наявність на складі: ні
опт - Вода в супутниковому ресівері

Обговорити цей продукт

(0 думок)

Вода в супутниковому ресівері
Однією з найбільш неприємних і поширених причин виходу з ладу супутникового ресивера під час експлуатації, є потрапляння води всередину пристрою. Вода потрапляє через телевізійний кабель через антенний вхід і заливає материнську плату прямо під час роботи ресивера. Попадання води, відбувається в основному через непродумане кріплення, що не якісного кабелю, пошкодженої оболонки кабелю. Виключити це потрібно саме на стадії установки і монтажу комплекту супутникового TV, а також сезонним візуальним оглядом телевізійного кабелю. Цим ми попередимо непередбачених витрати на ремонт, або взагалі повної заміни супутникового обладнання. Не розкриваючи корпус ресивера можна відразу визначити причину несправності, на роз'ємі «LNB IN», на вході будуть видні сліди іржі. Це вірна ознака попадання води через телевізійний кабель RG-6.

Попадание воды в тюнер

Зовнішня ПВХ ізоляція телевізійного кабелю RG-6 (Broadband / Cable Television) дуже недовговічна, вона руйнується від впливу сонця і перепаду температур. Такий телевізійний кабель лежить до першої зими. Від морозу зовнішня оболонка ПВХ тріскається, під час потепління сніг перетворюється в воду, яка проникає в тріщини, а потім як по шлангу опускається до супутникового ресивера і потрапляє прямо в високо-частотний модуль тюнера. Дуже знайома історія - немає сигналу. Чи не правда!?

Выход из строя телевизионного кабеля

Насамперед заливається тюнер, зазвичай на цьому все і закінчується, на екрані LCD телевізора відразу з'являється напис «Немає сигналу». Але якщо кабель не від'єднати, вода потрапляє далі і заливає всю плату, що в свою чергу загрожує більш серйозним ремонтом, в плоть до заміни головної плати з контролером або купівлі нового ресивера.

выход из строя модуля спутникового ресивера

На фото нижче якраз наведено приклад повного заливання. На материнській платі видно сліди корозії, масштаб дефекту видно не озброєним оком.

неисправность спутникового тюнера ремонт

Як вже говорилося вище, запобігти всі ці неприємності можна на стадії установки антени. Насамперед слід використовувати антенний кабель для зовнішнього монтажу. Найчастіше використовується звичайний коаксіальний кабель з білою ПВХ ізоляцією, такий кабель не призначений для роботи під відкритим небом, і швидко приходить в непридатність. Якщо значна частина траси від антени до тюнера буде проходити по вулиці, то краще використовувати спеціальний зовнішній телевізійний кабель RG-6 (Broadband / Cable Television) краще з дорогих. Зовнішня оболонка ізоляції кабелю більш стійка до впливу дощу, сонця, атмосферних опадів, і перепаду високих і низьких температур.

купить кабель для спутникового ресивера

Якщо умови монтажу дозволяють, то кабель слід прокладати в місцях захищених від впливу навколишнього середовища (під дахом, горищне приміщення, під плінтусами і карнизами). На місці входу кабелю в будинок потрібно обов'язково зробити петлю, так званий гідрозатвор, який буде перешкоджати проникненню води.
Від правильного монтажу залежить термін експлуатації всієї Вашої системи супутникового ТБ. Якщо монтаж виконаний якісно, без ремонту і сервісного обслуговування можна обходитися тривалий час.

Есть вопросы по Вода в супутниковому ресівері?

Вы можете задать нам вопрос(ы) с помощью следующей формы.

Ваше имя:

Email:

Пожалуйста, сформулируйте Ваши вопросы относительно Вода в супутниковому ресівері:

Інформація
Украина Черкаси Смілянская 149

(оптовий ринок база ОПС)

Пн.-Пт. с 09:00 до 16:00

Сб. с 10:00 до 14:00, Вс. - вихідний

+38(0472)382962 (Черкаси)
+38(0472)385568 (Черкаси)
+38(068)3917255 (Київстар)
+38(068)3923496 (Київстар)
Соціальні мережі
facebook twitter youtube

© WebHosst

Звязок
Ваше имя:

Email:

Тема сообщения:

Текст сообщения: