Кронштейни для кондиціонерів зовнішніх блоків - Наша ціна: n/a

Наша ціна: n/a
 
Наявність на складі: ні
опт - Кронштейни для кондиціонерів зовнішніх блоків

Обговорити цей продукт

(0 думок)

Кронштейни для кондиціонерів зовнішніх блоків

Кондиціонери або спліт-системи складаються з двох блоків: зазвичай один зовнішній блок і один або кілька внутрішніх. Конструкція зовнішнього блоку, а часто і зовнішнього, не передбачає безпосереднє його кріплення до стіни будівлі. Для кріплення блоків застосовують спеціальні кронштейни для кондиціонерів і болти-металовироби, що витримують навантаження багаторазово перевищує вагу блоку. Розташовують блок з урахуванням зручності при подальшому сервісному обслуговуванні.

Для монтажу зовнішнього блоку потрібно міцна стіна. Кріплення блоку виконують за рівнем за допомогою монтажної пластини. Недотримання цих умов неминуче призведе до вібрацій і деформацій блоку і виходу його з ладу. Над зовнішнім блоком обов'язково встановлюється козирок, що захищає прилад від опадів і падіння бурульок.

Застосування саморобних або несертифікованих кронштейнів для кондиціонерів при монтажі неприпустимо. Використання болтів, не передбачених для даної навантаження, установка блоку без вирівнювання (і без віброізоляції для потужних блоків) обернеться підвищеним шумом при роботі приладу, не виключено падіння зовнішнього блоку.

Внутрішні блоки так само встановлюються на спеціальних кронштейнах, що кріпляться до стіни шурупами (для настінного блоку) або до стелі (для стельового блоку).

Перевірка міцності кріплень після установки обов'язкове. При включеному кондиціонері не повинно спостерігатися вібрацій і розхитування кріпильної конструкції.

Підлоговий блок не вимагає спеціального кріплення. Слід врахувати, що після завершення прокладки всіх комунікацій пересування блоку на інше місце неприпустимо.

Подробиці про кронштейнах.

Якісні кронштейни повинні відповідати наступним параметрам:

1.Кронштейн повинен бути захищений від корозії, причому антикорозійне покриття потрібно досить міцне і стійке до механічних пошкоджень при монтажі. Інакше не уникнути іржі і погіршення характеристик міцності кронштейна.

2.Сверленіе додаткових отворів в кронштейні неприпустимо. Це призводить до втрати міцності і пошкодження захисного покриття.

3.Кронштейн повинен обов'язково відповідати ваговій навантаженні зовнішнього блоку.

4.Крепленіе кронштейна до стіни слід здійснювати тільки якісними болтами-метизами, відповідними матеріалу облицювання будівлі і ваговій навантаженні зовнішнього блоку.

Типи кронштейнів наступні: куточки зі зварним з'єднанням; куточки з нарізним сполученням; кронштейни універсальні з горизонтальною планкою.

Зварні кронштейни привабливі простотою виготовлення, і, отже, досить невисокою ціною. Їх виготовляють із сталевих куточків, частини яких з'єднані зварним швом. Мінуси застосування:

- висока схильність зварного шва корозії;

- відсутність подвійного ребра жорсткості, а отже схильність шва до скручування;

- незручність при транспортуванні.

Куточок з нарізним сполученням складається з вертикальної частини, вона кріпиться безпосередньо до стіни і горизонтальної частини - забезпечує кріплення зовнішнього блоку кондиціонера. Для їх виготовлення застосовують сталеві смуги товщиною 2 мм, які згинають у вигляді П-образного профілю. В з'єднуються профілях свердлять або вирубують пресом отвори і дві частини з'єднують болтами. Мінус - ціна вища, плюс - недоліки зварного куточка виключені.

Універсальні кронштейни з горизонтальною планкою родичі куточкам з нарізним сполученням. Відмінність у додатковій горизонтальної планки. Результат - зміна способу монтажу зовнішнього блоку кондиціонера в бік скорочення кількості виконуваних операцій по закріпленню зовнішнього блоку.
Антикорозійне покриття кронштейнів.

Етап нанесення захисного покриття на поверхню деталей кронштейна дуже важливий. Поширені способи антикорозійного захисту: емальоване покриття; фарбування методом порошкового напилення або полімерне покриття; оцинковка.

Емальоване покриття - найбільш простий і дешевий антикор, але досвід показує низьку практичність використання такого покриття, кронштейни починають корродировать через рік-півтора після установки.

Полімерні покриття більш довговічні (на відміну від емальованих), оскільки фарба наноситься на поверхню деталей в електростатичному полі, що дозволяє полімерному шару досить глибоко проникати в зовнішній шар металевої деталі, це явище забезпечує такому покриттю високу міцність і довговічність.

Практика показала, що найкращим способом антикорозійного захисту є оцинковка деталей кронштейнів, особливо цинкування гарячим способом. Деталі кронштейнів, покриті шаром цинку всього в 300 мкм, гарантовано захищені на строк не менше 10 років, тобто на стандартний термін експлуатації встановлюється кондиціонера.

Комплектація і упаковка.

У стандартну комплектацію входять:

- пара кронштейнів;

- вертикальна і горизонтальна напрямні;

- горизонтальна планка для універсальних кронштейнів;

- набір болтів-металовиробів і шайб до них відповідних ваговій навантаженні типорозмірів.

Комплект деталей упаковується в картонну тару.

При монтажі систем кондиціонування часто застосовують віброізолятори. Застосування цих пристроїв дозволяє ефективно знижувати вплив вібрації від працюючого зовнішнього блоку апарату на кронштейн, елементи кріплення кронштейна до стіни і на саму стіну, що в свою чергу не допускає розхитування і деформації кріплення конструкції. Крім того, застосування віброізоляторів захищає знаходяться в приміщенні людей від шкідливого впливу вібрації, що передається через стіни і підлогу.

В основному застосовуються віброізолятори двох типів: пружинні (ДО) і гумові віброізолятори складної форми (ВР). Стосовно до систем кондиціонування пружинні віброізолятори менш ефективні, але мають набагато більш тривалим терміном служби. Гумові віброізолятори майже повністю поглинають вібрацію працюючого блоку кондиціонера, але через ефект старіння гуми, який посилюється у відкритій атмосферної середовищі, не можуть зберігати свої антивібраційні властивості постійними.

450 Х 450

 

Рекомендуемая нагрузка до, кг: 50
Предельная нагрузка до, кг: 250

Описание: 

k450_150

Размер А, мм          450              
Размер B, мм          450

Соответствует требованиям ТУ5260 - 001 - 50123794 - 2003

475 Х 650

 

Рекомендуемая нагрузка до, кг: 80
Предельная нагрузка до, кг: 350

Описание: 

k600_150

Размер А, мм          445              
Размер B, мм          650

Соответствует требованиям ТУ5260 - 001 - 50123794 - 2003

677 Х 1000

 

Рекомендуемая нагрузка до, кг: 180
Предельная нагрузка до, кг: 650

Описание: 

k677_150

Размер А, мм          677              
Размер B, мм          1000


800 Х 1200

 

Рекомендоване навантаження до, кг: 180
Граничне навантаження до, кг: 720

Описание: 

Размер А, мм          800              
Размер B, мм          1200

1000 Х 1200

 

Рекомендоване навантаження до, кг: 200
Граничне навантаження до, кг: 720

Описание: 

Размер А, мм          1000              
Размер B, мм          1200

Есть вопросы по Кронштейни для кондиціонерів зовнішніх блоків?

Вы можете задать нам вопрос(ы) с помощью следующей формы.

Ваше имя:

Email:

Пожалуйста, сформулируйте Ваши вопросы относительно Кронштейни для кондиціонерів зовнішніх блоків:

Інформація
Украина Черкаси Смілянская 149

(оптовий ринок база ОПС)

Пн.-Пт. с 09:00 до 16:00

Сб. с 10:00 до 14:00, Вс. - вихідний

+38(0472)382962 (Черкаси)
+38(0472)385568 (Черкаси)
+38(068)3917255 (Київстар)
+38(068)3923496 (Київстар)
Соціальні мережі
facebook twitter youtube

© WebHosst

Звязок
Ваше имя:

Email:

Тема сообщения:

Текст сообщения: