Sat Way S101HD mini супутниковий цифровий приймач - Наша ціна: n/a

Наша ціна: n/a
 
Наявність на складі: ні
опт - Sat Way S101HD mini супутниковий цифровий приймач

Обговорити цей продукт

(0 думок)

Sat Way S101HD mini - це мініатюрний супутниковий ресивер з підтримкою прийому HDTV каналів високої чіткості. Ресивер забезпечує по HDMI виходу дозвіл FULL HD 1080p. Тюнер зібраний на сучасному потужному процесорі Ali3606, має 8Gb flash-пам'яті програм і 1Gb DDR2 оперативної пам'яті.
Медіаплеєр ресивера дозволяє переглядати майже будь-який відеоконтент, так як володіє широкою підтримкою мультимедійних форматів і працює з накопичувачами USB FLASH і USB HDD.

Картоприймач ресивера після оновлення програмного забезпечення здатний розуміти карти доступу різних супутникових операторів, наприклад, Xtra TV

За своїми можливостями є аналогом SatIntegral S-1222HD і має 15 місяців безкоштовного інтернет сервісу

Характеристики Sat Way S101 HD mini:

Сучасний високопродуктивний процесор Ali3606 з частотою 400МГц
Швидке для HDTV-ресивера перемикання каналів
Універсальний картоприймач UniCAM
Одночасний запис (двох) і відтворення (третьої) передач (в межах одного трансподера)
USB 2.0 інтерфейс з підтримкою Wi-Fi адаптерів
RJ-45 Ethernet роз'єм з підтримкою мережевих функцій та додатків (RSS стрічки, YouTube, Прогноз погоди, Конвертор валют, FTP)
Підтримка безлічі медіа форматів: JPG, BMP, GIF, MP3, OGG, WAV, FLAC, 3GP, MP4, MOV, MPG, TS, M2TS, DAT, VOB, WMA, AVI, MKV
Підтримуються FAT, FAT32 і NTFS формати USB-флешки або USB-HDD
Вихідна роздільна здатність: 480i, 480p, 576i, 576p, 720p_50Hz, 720p_60Hz, 1080i_50Hz, 1080i_60Hz, 1080P_50Hz, 1080P_60Hz
Цифровий коаксіальний аудіо вихід
RS-232 порт для додаткових функцій
Виносної ІК приймач
Повна підтримка DVB-S / DVB-S2 (MPEG-2 / MPEG-4 / H.264)
SCPC & MCPC прийом з супутників Ku / C діапазону
Управління з помощью.DiSEqC 1.0 / 1.1 / 1.2 / 1.3 (USALS), Авто DiSEqC
«Сліпий» пошук
Многоспутніковий, мережевий, ручний, многотранспондерний пошук.
Підтримка PAL / SECAM / NTSC
Оптимізоване екранне меню для виведення у високій роздільній здатності
Пам'ять: 100 супутників і 10000 каналів
8 популярних груп
Батьківський контроль
Підтримка багатомовного меню (Російська, Українська, Англійська, Французька, Грецька, Італійський, Арабський, Шведський, Іспанський, Турецький, Німецька, Угорська)
Сортування каналів за численними параметрами.
Зручні функції групового переміщення каналів, історія повернення (RECALL)
Двох режимна програма передач на 7 днів (EPG)
Оновлення програмного забезпечення через USB / FTP.

Комплект поставки:

супутниковий ресивер SatWay S101 HD mini
блок живлення
інфрачервоний приймач
HDMI кабель
перехідник з компорта на J6
пульт ДУ
батарейки
коробка

Включення ресивера займає близько 30 секунд, після чого він повністю готовий до роботи. Можна вимкнути економний режим стендбай і ресивер буде включаться майже миттєво. Меню ресивера зроблено інтуїтивно зрозуміло і повністю переведено на російську мову. Доступно шість основних пунктів меню, за умовчанням всі вони закриті стандартним паролем 0000 для захисту від гостей або дітей. Ви можете відключити або налаштувати на свій розсуд батьківський контроль як вважаєте за потрібне.

У меню Установки, налаштовуємо наші антени, присвоюємо порти DiSEqC і при необхідності позиції мотора.

Ми виставили в налаштуваннях супутник Astra 5 4.9 ° E, виставили його на 1й порт, вибрали в налаштуваннях USALS, ввели координати, вибрали сканувати транспондер, ресивер запропонував видалити вже відскановані канали на цьому транспондері, після чого запропонував використовувати мережевий пошук. В даному випадку ми вибрали для сканування транспондер 12130 V 27500 DVB-S FEC 3/4 провайдера Xtra TV, мережевий пошук зробив свою справу і були відскановані всі канали на трансподері цього провайдера. Ресивер має хороший індикатор рівня сигналу, його можна використовувати в якості настроечного для установки супутникової антени.

Після сканування, в редакторі каналів ви можете заблокувати, видалити, перейменувати або перемістити вибрані канали. На даний момент в ресівері при виведенні списку каналів, існує сортування каналів стрілками вліво-вправо: супутник, відкриті, закриті і HD. У ресівері поки відсутня сортування по провайдеру, але в останній прошивці є відсканований список каналів з фаворитних списків, де вже створені основні платні провайдери супутникового ТБ. При бажанні можна перейменувати одну з 8-ми існуючих груп і додати туди необхідні канали. Є можливість завантажувати і зберігати призначені для користувача списки каналів.

OSD меню ресивера досить інформативне, включає в себе поточну і наступну передачу EPG, рівень сигналу і якості, всі необхідні технічні дані каналу, дату і час.

При подвійному натисканні кнопки info є можливість переглянути дані EPG на поточну і наступну програму. При натисканні на кнопку EPG відкривається досить інформативний електронний гід за програмами, де можна встановити таймер на запис або включення, причому можна зробити так, щоб ваш ресивер записував певний канал щодня в потрібний час.

При підключенні USB накопичувача, є можливість скористатися вбудованим медіаплеєром, який підтримує більшість відомих відео кодеків і контейнерів, включаючи найпопулярніші на поточний момент, такі як .avi і .mkv

У ресівері можливий перегляд як відкритих так і кодованих каналів за допомогою карт доступу, ручного введення ключів і хитрого перегляду через платні сервіси. В даному ресівері існує можливість вбити 40 різних серверів з даними.

Також в якості бонусу, в ресівері активний інтернет-сервіс на 15 місяців.
Ресивер підтримує Wi-Fi адаптер тільки на чіпсеті Ralink rt5370, він легко налаштовується і підключається автоматично при включенні ресивера

У ресівері працюють функції PVR: запис і TimeShift. Ресивер здатний одночасно записувати 2 каналу і показувати 3й.


Есть вопросы по Sat Way S101HD mini супутниковий цифровий приймач?

Вы можете задать нам вопрос(ы) с помощью следующей формы.

Ваше имя:

Email:

Пожалуйста, сформулируйте Ваши вопросы относительно Sat Way S101HD mini супутниковий цифровий приймач:

Інформація
Украина Черкаси Смілянская 149

(оптовий ринок база ОПС)

Пн.-Пт. с 09:00 до 16:00

Сб. с 10:00 до 14:00, Вс. - вихідний

+38(0472)382962 (Черкаси)
+38(0472)385568 (Черкаси)
+38(068)3917255 (Київстар)
+38(068)3923496 (Київстар)
Соціальні мережі
facebook twitter youtubeЛогін:
Пароль:

Реєстрація

забули пароль?

© WebHosst

Звязок
Ваше имя:

Email:

Тема сообщения:

Текст сообщения: