Нуль модемний кабель для ресивера - Наша ціна: n/a

Наша ціна: n/a
 
Наявність на складі: ні
опт - Нуль модемний кабель для ресивера

Обговорити цей продукт

(0 думок)

Нуль модемний кабель для ресивера
Виробники супутникових тюнерів (ресіверів) постійно покращують програмне забезпечення. При цьому вони виправляються помилки, покращується якість зображення і звуку, додаються нові функції в меню. І щоб оновити прошивку в тюнері (ресівері) необхідно за допомогою комп'ютера і нуль модемного - замінити у флеш пам'яті тюнера старе програмне забезпечення на нове.
 
Оновлення вашого ресивера новим програмним забезпечення можливо через нуль модемний кабель, який виготовити самому в домашніх умовах не складе труднощів. За народним - це називається прошивка супутникового тюнера. Для тюнерів оснащених роз'ємом rs-232, оновлення програмного софта, ключів, зняття повного дампа, відновлення працездатності тюнера. У більшості випадків використовується тільки за допомогою нуль модемного кабелю. Для з'єднання ресивера вам знадобиться комп'ютер з com-портом, або ноутбук з (перехідником usb-com). Операційна система для узгодження комп'ютера і супутникового тюнера используеться windows 98, windows xp, windows 7 x32 / x64 бітна або вище.
Будьте уважні! Проводити з'єднання і відключення кабелю rs-232 від ресивера, тільки тоді, коли він відключений від мережі змінної напруги 220 вольт. Під час оновлення прошивки ніколи неперервні процес оновлення програмного забезпечення. Все це може спричинити за собою вихід з ладу флеш пам'яті супутникового ресивера.
 
Повернемося до нуль модемного кабелю. Схема дуже проста. Все дуже докладно показано на фотографіях. При виготовленні нуль модемного кабелю, Вам знадобиться 2 роз'єми rs-232 (тип роз'єму "мама") - вартість невелика. Продають в будь-якому комп'ютерному магазині. Кабель з трьома жилами і бажано з екраном. Можна використовувати виту пару тип utp категорія 5e. Дуже важливо, щоб кабель був екранований, це дасть стабільність при роботі з ним. Все це можна буде зібрати і згуртувати керуючись фотографіями на нашому сайті.

Нуль модемний кабель для ресивера
Нижче на фотографії нуль модемний кабель для супутникового ресивера з припаяними роз'ємами. Задіяно 3 дроти і екран.

Нуль модемний кабель для ресивера

Есть вопросы по Нуль модемний кабель для ресивера?

Вы можете задать нам вопрос(ы) с помощью следующей формы.

Ваше имя:

Email:

Пожалуйста, сформулируйте Ваши вопросы относительно Нуль модемний кабель для ресивера:

Інформація
Украина Черкаси Смілянская 149

(оптовий ринок база ОПС)

Пн.-Пт. с 09:00 до 16:00

Сб. с 10:00 до 14:00, Вс. - вихідний

+38(0472)382962 (Черкаси)
+38(0472)385568 (Черкаси)
+38(068)3917255 (Київстар)
+38(068)3923496 (Київстар)
Соціальні мережі
facebook twitter youtubeЛогін:
Пароль:

Реєстрація

забули пароль?

© WebHosst

Звязок
Ваше имя:

Email:

Тема сообщения:

Текст сообщения: