Головна / Корисна інформація / Автоелектроніка
Автоелектроніка

Сортировать по: наименованию (возр | убыв), цене (возр | убыв), рейтингу (возр | убыв)

Вибір автомобільної акустики

Так уже склалося: для починаючого «автозвуколюбітеля» при виборі музичної системи головне - це головний пристрій! Загалом, таке легко пояснити: адже здається, що саме від нього в основному залежать можливості та звучання системи. На жаль, це не так: неодмінно потрібно приділити увагу і акустиці. Про неї ми сьогодні і поговоримо..

 

Причини сульфатації акамуляторів і її запобігання

Причини сульфатації акамуляторів і її запобігання. При тривалому зберіганні в між експлуатаційний період або під час несправності автомобіля АКБ розряджається. На її позитивних і негативних пластинах кристалізується слаборозчинний в воді сульфат свинцю. Якщо АКБ своєчасно не зарядити то, з плином часу, сульфат свинцю затвердіє і зруйнує активну масу пластин. Це явище називається сульфатація. Однією з причин сульфатации є недозаряженность АКБ, яка є наслідком:.

 

Як вибрати GPS навігатор

Як вибрати GPS навігатор Нижче представлений список функцій, на які варто звернути увагу при виборі GPS приймача для автомобільної навігації. Сучасні автомобільні навігатори вже не володіють універсальністю більш ранніх моделей, які можна було легко використовувати і для активного туризму..

 

Як користуватися GPS?

Як користуватися GPS? .

Інформація
Украина Черкаси Смілянская 149

(оптовий ринок база ОПС)

Пн.-Пт. с 09:00 до 16:00

Сб. с 10:00 до 14:00, Вс. - вихідний

+38(0472)382962 (Черкаси)
+38(0472)385568 (Черкаси)
+38(068)3917255 (Київстар)
+38(068)3923496 (Київстар)
Соціальні мережі
facebook twitter youtubeЛогін:
Пароль:

Реєстрація

забули пароль?

© WebHosst

Звязок
Ваше имя:

Email:

Тема сообщения:

Текст сообщения: