Як вибрати GPS навігатор - Наша ціна: n/a

Наша ціна: n/a
 
Наявність на складі: ні
опт - Як вибрати GPS навігатор

Обговорити цей продукт

(0 думок)

Як вибрати GPS навігатор
Нижче представлений список функцій, на які варто звернути увагу при виборі GPS приймача для автомобільної навігації. Сучасні автомобільні навігатори вже не володіють універсальністю більш ранніх моделей, які можна було легко використовувати і для активного туризму.

1) Об'єм пам'яті. Сучасні карти, що завантажуються в GPS приймачі, мають високий рівень деталізації і містять велику кількість допоміжної інформації, що визначає їх великі обсяги. Спеціальні карти з підтримкою автоматичної прокладки маршруту значно більше і можуть досягати декількох десятків мегабайт. Розміри картографічної пам'яті повинні бути, не менше 64 Мб. У сучасних автомобільних приймачах використовуються недорогі знімні модулі пам'яті (СF, MMC), які користувач може докупити самостійно.

2) Автоматична прокладка маршруту (AutoRouting). Зручна і необхідна функція в умовах орієнтування на незнайомій місцевості. Дозволяє автоматично згенерувати маршрут від поточного місця розташування до пункту призначення. В якості точки призначення може служити певну адресу, місто, вулиця, POI і т.п. Функція підтримується тільки при завантаженні в навігатор спеціальних карт, які містять більш детальну інформацію про характери доріг, розв'язках, знаках дорожнього руху. Деякі моделі приймачів дозволяють вибирати характер згенерованого маршруту: найкоротший, комфортний, по головним дорогам.

3) Звукові підказки. З метою забезпечення безпеки руху, необхідно усувати всі чинники, які можуть відволікати водія від процесу керування автомобілем. Контроль за дотриманням маршруту на екрані GPS приймача відволікає увагу від дороги і може призвести до тяжких наслідків. В цьому випадку необхідні звукові попереджувальні сигнали, що інформують водія про наближення повороті, сході з маршруту або прибуття в пункт призначення. В сучасних приймачах звукові сигнали замінені на голосові підказки, повідомляють скільки метрів залишилося до повороту або до кінцевої точки.

4) Точки (Waypoint) Кількість шляхових точок має бути не менше 500. Опис кожної точки включає назву (рекомендується, не менше 6-и символів) і ікону для відображення на карті. Шляхова точка може бути використана як кінцевий пункт призначення при розрахунку маршруту.

5) Точки інтересу (Point Of Interest). По суті POI є точками, які зберігаються у внутрішній пам'яті приймачі і не доступні для редагування користувачем. Спочатку в пам'яті міститься кілька тисяч POI різних об'єктів: АЗС, пости ДПС, автомайстерні, магазини, ресторани, готелі, розважальні центри і т.п. Бібліотека точок може доповнюватися з фірмових СD. Сучасні бази містять інформацію не тільки про місцезнаходження, точну адресу та назву об'єкта, але також телефон, за яким можна зв'язатися і уточнити потрібну інформацію.
6) Треки (Track). Шлях, пройдений користувачем, завжди автоматично записується в пам'ять приймача. При переповненні пам'яті, нові дані записуються поверх старих, тобто стирається початок шляху. Кількість збережених точок в треку повинно бути не менше 2000. У сучасних моделях цей параметр збільшений до 10000. Деякі приймачі дозволяють налаштовувати частоту записи точок, вибравши один з параметрів періоду записи: автоматично, за часом або по відстані між сусідніми точками. У багатьох приймачах Garmin реалізована оригінальна функція TrakBack, що дозволяє користувачеві повторити пройдений шлях в обох напрямках.

7) Комп'ютерний інтерфейс. Незважаючи на самодостатність автомобільних GPS приладів, необхідно забезпечити їх зв'язок з ПК. Інтерфейс дозволяє зберігати точки, треки, маршрути на комп'ютері. Можна так само завантажувати в приймач карти, точки, маршрути, збережені раніше або отримані від інших користувачів GPS-приймачів. У ранніх моделях використовувався повільний СОМ-порт, але все нові моделі оснащуються USB-інтерфейсом, який працює значно швидше.

8) Зовнішнє живлення. Використання потужних швидкодіючих мікропроцесорів і контрастних кольорових екранів з підсвічуванням вимагає підвищеного споживання енергії. Уже недостатньо 4-х і навіть 6-й, пальчикових батарей типу АА. Необхідний зовнішнє джерело живлення в якості якого використовується бортове харчування автомобіля. Підключення зазвичай здійснюється в роз'єм прикурювача. Необхідно звернути увагу на наявність в комплекті відповідних кабелів.

9) Великий екран. Для водія необхідно чітко і швидко сприймати інформацію, що виводиться GPS приймачів інформацію. Тому розміри екрану і використовуваних шрифтів особливо важливі.

10) Зовнішня антена. В умовах салону автомобіля, де частина неба закривається дахом, кількості видимих супутників може бути недостатньо для підрахунку позиції. Більш того, деякі моделі сучасних автомобілів використовують лобові стекла з обігрівом (атермальние) непроникні для навігаційних сигналів. Для таких випадків повинна бути передбачена можливість підключення до GPS приймача зовнішньої антени. Антена встановлена на даху автомобіля забезпечує більш якісний і надійний прийом, дозволяючи визначати позицію навіть в густому лісі або поблизу висотних будівель.

11) Кріплення. Для безпечної їзди і комфортної навігації, GPS приймач необхідно надійно закріпити в салоні автомобіля. При цьому потрібно розташувати приймач так, щоб з одного боку його екран був видний і читаємо водієм, а з іншого, забезпечувався прийом навігаційного сигналу (якщо використовується вбудована антена). Прямі сонячні промені, що потрапляють на екран приймача, також погіршують видимість виведеної інформації. Тому при виборі GPS приймача необхідно поцікавитися про доступні, для даної моделі видах кріплень і врахувати можливість їх використання в салоні свого автомобіля.

Невеликий список функцій, які не є першочерговими і необхідними, але цікаві і корисні.

1) Сенсорний екран. Управління приладом може здійснюватися не тільки за допомогою клавіш на корпусі, а й безпосередньо вибором відповідних пунктів меню на екрані приймача. Така можливість стала доступна з використанням сенсорних екранів. У дорожніх умовах значно легше потрапити пальцем в екран, ніж натиснути кнопки управління, нехай навіть і не маленьких розмірів.

2) Кольоровий TFT екран. Раніше недолік кольорових екранів полягав в підвищеному енергоспоживанні і погану видимість зображення в променях яскравого світла. Останні досягнення в цій галузі дозволили створити позбавлений цих недоліків трансрефлективний екран, який використовується у всіх нових приймачах Garmin.

3) Підключення датчиків (dead reckoning). Недолік GPS сигналу полягає в його слабкій потужності і низькою помехозащищенности. Вплив перешкод, навколишні умови, погодні явища можуть вплинути на якість прийому і в гіршому випадку привести до "втрати" позиції. Для того щоб уникнути цієї ситуації, деякі моделі навігаторів можуть обробляти інформацію з зовнішніх датчиків, наприклад спідометра і кута повороту керма. Таким чином, математично можна прорахувати, нехай і з деякою погрішністю, характер руху автомобіля, навіть у відсутності GPS сигналу. При використанні спеціалізованих гіроскопів або інерційних датчиків, точність позиції значно збільшується

4) Підтримка WAAS / EGNOS. Використання сигналів з орбітальних супутників WAAS (на території Америки) або EGNOS (в Європі) дозволяє підвищити точність визначення позиції до 1-3 метрів. На жаль, така можливість недоступна на території Росії. І навіть якщо прилад показує, що один із супутників "в захопленні", цю функцію краще відключити, так як визначення позиції може не тільки не покращитися, але і навіть погіршитися. Це пов'язано з тим, що для розрахунку поправочних коефіцієнтів, що передаються з супутників WAAS / EGNOS на землю і використовуються у спільній математичній обробці з GPS сигналом, необхідна мережа базових станцій. На нашій території таких станцій немає, з причини цього поправки розраховуються на підставі теоретичних викладок і математичних моделей, не підкріплених реальними даними. Підтримка цих супутникових систем необхідна тільки для користувачів, які подорожують по країнах Європи і Америки.

Есть вопросы по Як вибрати GPS навігатор?

Вы можете задать нам вопрос(ы) с помощью следующей формы.

Ваше имя:

Email:

Пожалуйста, сформулируйте Ваши вопросы относительно Як вибрати GPS навігатор:

Інформація
Украина Черкаси Смілянская 149

(оптовий ринок база ОПС)

Пн.-Пт. с 09:00 до 16:00

Сб. с 10:00 до 14:00, Вс. - вихідний

+38(0472)382962 (Черкаси)
+38(0472)385568 (Черкаси)
+38(068)3917255 (Київстар)
+38(068)3923496 (Київстар)
Соціальні мережі
facebook twitter youtube



Логін:
Пароль:

Реєстрація

забули пароль?

© WebHosst

Звязок
Ваше имя:

Email:

Тема сообщения:

Текст сообщения: