Як вибрати і встановити телевізійну антену - Наша ціна: n/a

Наша ціна: n/a
 
Наявність на складі: ні
опт - Як вибрати і встановити телевізійну антену

Обговорити цей продукт

(0 думок)

Як вибрати і встановити телевізійну антену Питання: Скажіть, а яку краще купити антену для телевізора ?, - став звучати настільки часто, що я відчув гостру необхідність написати кілька слів про види, типи телевізійних антен, правильності їх установки і про самому телевізійному сигналі, який транслюється з телевежі. Яку антену краще купити на дачу або в село? На це питання, особливо актуальний на початку дачного сезону, я теж постараюся дати відповідь, тут багато що залежить від відстані до телевежі, рельєфу місцевості і прямої видимості, якщо Ваша дача поруч з містом і вишка - через річку за віконцем - підійде і кімнатна, але ... давайте по порядку.
Перш за все, антени бувають: метрові (для прийому каналів метрового діапазону VHF, дециметрові (UHF) і універсальні (усехвильові). Яка потрібна Вам? - А що Ви збираєтеся дивитися? Якщо звичайні ефірні телеканали, то універсальна, так каку нас (в Черкасах ): Інтер, СТБ і Перший - транслюються в метровому діапазоні, а всі інші 11 - в ДМВ.

Цифрові ефірні канали все передаються в діапазоні дециметрових хвиль, тому Вам підійде будь-яка антена, крім чисто "метрової", пам'ятайте, що ніяких спеціальних антен, для прийому цифрового телебачення Т2, не існує bt

Що ж тут поробиш, якщо просто увіткнути що-небудь в антенне гніздо телевізора і думати, що він буде добре працювати ... таке буває тільки в казках. Велика частина скарг на погану роботу телевізора ставиться до проблем, пов'язаних з поганим сигналом і антеною, а не свідчать про несправність схеми телевізора.
Брижі, мерехтіння, роздвоєння, шуми, пропажа каналів - далеко не повний список проблем, викликаних поламаними антенами, обірваними кабелями, штекерами або неправильною установкою прийомної антени.

Телевізійна антена - складна технічна конструкція, а її розрахунок - не такий простий, як може здатися, тому, якщо Ви - не радіоаматор, просто купите готову (тільки не сучасну китайську, а нормальну), не потрібно збирати антену з порожніх банок або будь незрозумілих прутів з дисками

Телевізійний сигнал дуже маленький (по амплітуді), будь-яке порушення на шляху його прийому від антени до телевізора (іржава антена, старий кабель, купа скруток, неправильно напаяти штекер) викличе великі перешкоди і шуми на екрані Вашого телевізора

У магазинах і на ринках міста продавці все частіше намагаються продати покупцеві антену по дорожче, з підсилювачем, роблячи акцент на те, що підсилювач прибирає перешкоди і робить хороший сигнал. Люди купують, ставлять на телевізор, дивляться, ... а потім йдуть лаятися з продавцями, тому що ці супер-антени працюють гірше, ніж прості, що не мають ніяких підсилювачів. Чому так? Невже підсилювач не виконує свою роль?

Есть вопросы по Як вибрати і встановити телевізійну антену?

Вы можете задать нам вопрос(ы) с помощью следующей формы.

Ваше имя:

Email:

Пожалуйста, сформулируйте Ваши вопросы относительно Як вибрати і встановити телевізійну антену:

Інформація
Украина Черкаси Смілянская 149

(оптовий ринок база ОПС)

Пн.-Пт. с 09:00 до 16:00

Сб. с 10:00 до 14:00, Вс. - вихідний

+38(0472)382962 (Черкаси)
+38(0472)385568 (Черкаси)
+38(068)3917255 (Київстар)
+38(068)3923496 (Київстар)
Соціальні мережі
facebook twitter youtubeЛогін:
Пароль:

Реєстрація

забули пароль?

© WebHosst

Звязок
Ваше имя:

Email:

Тема сообщения:

Текст сообщения: