Вибір комплекту супутникового телебачення - Наша ціна: n/a

Наша ціна: n/a
 
Наявність на складі: ні
опт - Вибір комплекту супутникового телебачення

Обговорити цей продукт

(0 думок)

Вибір комплекту супутникового телебачення
Супутникова антена - це вибір тих, хто бажає насолоджуватися переглядом різних тематичних каналів у відмінній якості. В рамках даного матеріалу ми постарається розповісти, що собою являє супутникове телебачення, яке обладнання необхідно для перегляду каналів, а також розкриє деякі аспекти користування цим видом послуг.

Супутникова антена - це вибір тих, хто бажає насолоджуватися переглядом різних тематичних каналів у відмінній якості зображення та звуку. Перспективи, які відкривають супутникові телевізійні системи, широкі, споживачам пропонуються канали з найрізноманітнішою тематикою: новинні, спортивні, фільмові, наукові, гумористичні й багато інших. Практично все сучасне супутникове телебачення має прогресивний цифровий формат мовлення, що забезпечує йому відмінну якість зображення і багатий вибір найрізноманітніших каналів для перегляду (аналогове телебачення на даний момент можна вважати морально застарілим). Завдяки цьому супутникові антени користуються популярністю і в великих містах, і в маленьких селах. До речі, у багатьох невеликих населених пунктах через проблеми з прийомом телевізійних сигналів установка тарілок є, мабуть, єдиним способом насолоджуватися переглядом телебачення в хорошій якості.
В рамках даного матеріалу Мірсоветов постарається розповісти, що собою являє супутникове телебачення, яке обладнання необхідно для перегляду каналів, а також розкриє деякі аспекти користування цим видом послуг.

З чого складається базовий комплект супутникового ТБ?

Базовий комплект супутникового телебачення складається з супутникової антени (тарілки), на якій знаходиться конвектор - пристрій, що приймає сигнал з супутника. Конвектор з'єднується за допомогою кабелю з ресивером - приймачем сигналу, який знаходиться у вас біля телевізора, він є чимось подібним до DVD-програвача.
C допомогою пульта ви перемикаєте канали на ресівері, який в свою чергу подає сигнал на ваш телевізор, і ви насолоджуєтеся переглядом того чи іншого каналу.
Канали, що надаються для перегляду тих чи інших супутниковим телебаченням, об'єднані в тематичні пакети. Встановивши обладнання супутникового ТБ, ви зможете дивитися так звані FTA-канали (безкоштовні, вони є практично у всіх телекомпаній). Для їх перегляду вам не доведеться платити абонентську плату, а також активувати спеціальні карти, крім того, буде досить найдешевшого ресивера FTA. Але крім відкритих каналів на кожному супутнику є і закодовані, для їх перегляду доведеться купувати карти доступу або ресивер, здатний відкривати дані кодування, оплачувати вартість підписки, а в деяких випадках вносити абонентські платежі.
Але колись буде необхідно зареєструвати (активувати) ресивер. Зробити це можна через Інтернет, зайшовши на відповідний сайт постачальника послуги, безпосередньо в офісі компанії або по телефону служби підтримки. Основний параметр, який знадобиться для реєстрації - це ідентифікаційний номер ресивера (ID). Як правило, він надрукований на пакувальній коробці або його можна подивитися в настройках ресивера (розділ «Статус»). Цей номер потрібно буде ввести за запитом системи або повідомити його оператору компанії. Після реєстрації ресивера, як правило, потрібно включити його, провести пошук каналів, дочекатися їх появи і після цього необхідно залишити ресивер включеним на добу.
Потім можна буде перейти до активації карт. Для цього можна зателефонувати в службу підтримки постачальника послуги і скористатися їх рекомендаціями або активувати карту самостійно, наприклад, через сайт компанії, заповнивши поля форми реєстрації та ввівши секретний код карти (він знаходиться на карті під захисним шаром, який необхідно стерти).
До речі, якщо ви оплатили один пакет каналів при установці, а згодом вирішили перейти з одного пакета на інший усередині однієї і тієї ж телекомпанії, то замінити картку доступу не потрібно, достатньо зателефонувати в службу підтримки абонентів (або зв'язатися з нею за допомогою Інтернету) і повідомити про свій намір. Для покупки додаткового пакета вам також необхідно буде звернутися до відповідного постачальника послуги і перерахувати на його особовий рахунок плату, відповідну вартості передплати на даний пакет.

Обладнання та його можливості

У вартість одного комплекту супутникового телебачення входить: супутникова тарілка, конвертор, ресівер, що розпізнає відповідну кодування, може входити кабель довжиною до 10 м, а також монтаж і налагодження системи.
Ресивери. Існують різні моделі ресиверів, їх вибір залежить від того, що саме ви захочете дивитися. Є ресивери, здатні відкривати лише одне кодування Viaccess , Є ресівери, що відкривають кілька кодувань. Також існують ресивери з так званим СОМ-портом, в них ви зможете встановити додатковий пристрій - модуль, що дозволить вам відкрити додаткові кодування (до п'яти кодувань в залежності від модифікації модуля). Існують ресивери з вбудованим модулем, а також з жорстким диском.
Вартість ресиверів коливається від 100 гр. до 450 доларів. Чим більше у ресивера додаткових можливостей (чим більше кодувань він може відкрити), тим вище ціна, ну і звичайно, вона також залежить від бренду виробника.
Супутникова антена.
Діаметр супутникових тарілок може коливатися від 0,6 м до 3 м. Чим більше діаметр, тим більше можливостей надає вам дана антена (краще зображення, більшу кількість доступних каналів, можливість прийому з однієї антеною сигналу з двох і більше супутників). Однак це зовсім не означає, що слід в будь-якому випадку вибирати найбільший діаметр. Навіщо переплачувати? Для перегляду якісного зображення цілком достатньо мінімального діаметра антени від 60 см до 90 см сама популярна 90 см. Тарілки діаметром 1,2 м і більше зазвичай встановлюють в так званих зонах поганого покриття, тобто в тих регіонах, де є проблеми з прийомом сигналів.
Супутникова антена повинна бути направлена на південь, тому якщо вікна вашої квартири виходять на південну сторону, то тарілку, швидше за все, буде краще встановити на фасаді будівлі біля вікна так, щоб простір перед нею не було закрито листям дерев або сусідніми будівлями. В іншому випадку установку доведеться робити на даху будинку. В індивідуальних котеджах установку доцільніше провести на даху, а в разі тарілки великого розміру - на відповідному ділянці землі.
Монтаж антени при певних навичках можна провести і самостійно.

Телебачення HD
Логотип Телебачення HD На даний момент вже існує обладнання, що дозволяє насолоджуватися супутниковим телебаченням високої чіткості (формат HD). Перш за все, для цього знадобиться, звичайно, HD-телевізор (величина його діагоналі не має значення), а крім нього ресивер, що приймає HD-сигнал і комплект цифрового кабелю.
Логотип Телевидение HD

Поширені запитання

Одна антена, два телевізора. Часто споживачів цікавить питання, чи можна, встановивши один комплект супутникового ТБ, зробити розводку по всьому будинку (щоб на різних телевізорах можна було дивитися різні канали). На жаль, Donlcc повинен сказати, що це неможливо, так як один ресивер встановлюється на один телевізор. При наявності одного комплекту обладнання ви зможете дивитися на різних телевізорах тільки один і той же канал.
Однак для того, щоб обладнати дві телевізійні точки, автономні одна від одної, необов'язково купувати другий повний комплект обладнання. У подвійному екземплярі вам доведеться придбати лише ресивер, а також знадобиться подвійна довжина кабелю (20 м). Тарілки буде достатньо однієї, а конвертор повинен мати два виходи.
Перегляд каналів з декількох супутників. Використовуючи одну антену діаметром0,7м - 1,2 м і більше, можна ловити канали з двох і більше супутників. Наприклад, одночасно можна налаштуватися на супутники: Astra і Hot Bird, Amos, Abs-Lmi, Intelsat,Yamal... Для варіанту з переглядом каналів зазначених супутників за допомогою установки однієї антени додатково необхідно придбати: конвертор (на кожен супутник має припадати по конвертору), мультифид і DiSEq-перемикач (дисек). Мультіфід - це спеціальний пристрій, за допомогою якого на одній тарілці можна закріпити кілька конверторів, а DiSEq-перемикач об'єднує сигнали з декількох конверторів та подає їх на один ресивер. Для одночасного прийому інших пар супутників в більшості випадків необхідно встановлювати додаткову антену з конвертером, дисек-перемикач, який об'єднує сигнали з супутників, при цьому ресивер повинен розпізнавати кодування кожного з супутників, які ви хочете включити в комплект.
Інший варіант перегляду каналів з декількох супутників полягає в установці поворотної (обертається) антени. Вона дорожче в порівнянні зі стаціонарною (азімутной) антеною, але дає можливість ловити сигнал з двох і більше супутників. Правда, є один нюанс - поворотною антени потрібен час для того, щоб повернутися на інший супутник, тому перемикання каналів, розташованих на різних супутниках, йде з деякою затримкою. Однак можливості поворотної антени повністю компенсують цей маленький недолік. Наприклад, в Москві шляхом установки поворотної антени можна приймати сигнали з майже двох десятків різних супутників. Крім самої антени цього типу додатково доведеться придбати поворотний механізм - актуатор і керує ним пристрій - позиционер (є ресивери з вже вбудованими позіционерамі). Існують дисек-позиціонери, які автоматично повертають тарілку при перемиканні телевізійних каналів і ручні, коли управляти положенням тарілки доводиться самостійно, за допомогою пульта.

В Європі платне телебачення в 90% сімей. В останні роки на інвестиційну привабливість супутникового телебачення звернули увагу і в нашій країні. Якщо додати до цього факту безумовно зростаючі можливості даного ресурсу, логічно припустити, що його актуальність в найближчі роки буде тільки збільшуватися.

Есть вопросы по Вибір комплекту супутникового телебачення?

Вы можете задать нам вопрос(ы) с помощью следующей формы.

Ваше имя:

Email:

Пожалуйста, сформулируйте Ваши вопросы относительно Вибір комплекту супутникового телебачення:

Інформація
Украина Черкаси Смілянская 149

(оптовий ринок база ОПС)

Пн.-Пт. с 09:00 до 16:00

Сб. с 10:00 до 14:00, Вс. - вихідний

+38(0472)382962 (Черкаси)
+38(0472)385568 (Черкаси)
+38(068)3917255 (Київстар)
+38(068)3923496 (Київстар)
Соціальні мережі
facebook twitter youtubeЛогін:
Пароль:

Реєстрація

забули пароль?

© WebHosst

Звязок
Ваше имя:

Email:

Тема сообщения:

Текст сообщения: