Як вибрати телевізор - Наша ціна: n/a

Наша ціна: n/a
 
Наявність на складі: ні
опт - Як вибрати телевізор

Обговорити цей продукт

(0 думок)

Як вибрати телевізор
Типи телевізорів
ЖК (або LCD) - телевізори з рідкокристалічним дисплеєм (принцип дії), найпоширеніший тип. Якість зображення в таких телевізорах безпосередньо залежить від застосовуваних технологій цифрової обробки і від розміру екрана.

ЖК телевизоры (диагональю 60

Сьогодні майже всі LCD телевізори мають світлодіодне підсвічування - LED TV (докладніше в Wiki). Її поява дала змогу зменшити товщину корпуса телевізора і його вага, знизити споживання електроенергії до 40%, а також поліпшити контрастність і перенесення кольорів.
Переваги LCD-телевізорів:
яскрава і чітка картинка при відтворенні Full HD відео;
низьке споживання електроенергії; тонкий корпус;
відсутність мерехтіння зображення.
недоліки:
бляклий чорний колір на телевізорах з матовим покриттям екрану;
неякісне відображення ефірних каналів на великих діагоналях і на дешевих моделях;
вигоряння пікселів при тривалому відображенні статичної картинки (наприклад, на інформаційних табло).
Буває задня і бічна підсвічування:
задня дозволяє домогтися більш яскравою і контрастною картинки в залежності від вихідного зображення;
бічна забезпечує тонкі і легкі панелі.
Зустрічаються ЖК-телевізори з невеликою діагоналлю, засновані на дешевих TN матрицях, що застосовуються в комп'ютерних моніторах. Їх основний недолік - маленький кут огляду, тобто якщо дивитися не прямо на екран, то зображення стає майже невиразні.
Цікаво: не варто гнатися за дуже тонким корпусом телевізора, іноді це означає лише те, що акустика в ньому може бути слабшим через обмеження розмірів.
OLED - вдосконалена технологія бічній LED-підсвічування: передає всю глибину чорного кольору, дозволяє домогтися максимально насичених кольорів. OLED-телевізори найтонші: товщина рамки 5-8 мм, зустрічаються моделі навіть 4 мм. З недоліків варто відзначити дуже високу вартість.
Вигнутий екран (curved) - LCD-телевізори, в яких кожен піксель матриці рівновіддалений від глядача.
Серед заявлених маркетологами плюсів:
максимальне "занурення" в те, що відбувається на екрані всім присутнім, а не тільки тим, хто сидів по центру телевізора. Досвідченим шляхом було виявлено факт, що для "занурення" необхідно сидіти дуже близько або купувати екран з діагоналлю від 100 дюймів. Тому що в більшості моделей "кривизна" поверхні взагалі мало помітна на відстані більше 2-х метрів;
поліпшена контрастність - насправді помітна лише тому, хто сидить по центру екрана, іншим глядачам не буде різниці;
зменшення спотворень - знову-таки можливо тільки для однієї людини в правильному положенні перед екраном.
Вигнуті екрани можуть бути краще звичайних плоских лише при дотриманні декількох умов: обов'язково максимальний дозвіл UltraHdD, один глядач в ідеально підібраному розташуванні щодо екрану. А коштують curved телевізори значно дорожче.
Застарілі типи телевізорів:
PDP (або плазмові) - з газорозрядним екраном (принцип дії), мінімальний розмір діагоналі 42 дюйми (107 см)
ЕПТ (або кінескопні) - в основному це моделі з маленьким екраном. Основні недоліки: мерехтіння зображення, яке помітно навіть на дорогих моделях, і неможливість відображення в HD форматі .;
проекційні - зображення в них проектується на фронтальну або зворотну поверхню екрану. При низькій вартості вони володіють великими екранами, до декількох метрів.
Діагональ екрану
Один з основних факторів при виборі телевізора. Вимірюється в дюймах, коротко позначається подвійною лапками, 1 "(один дюйм) дорівнює 2.54 см.
При виборі діагоналі треба пам'ятати, що оптимальна відстань від глядача до екрана має дорівнювати трьом-чотирьом діагоналям. При виборі моделі в магазині обов'язково дивіться на зображення саме на такій відстані, як плануєте дивитися потім вдома.
До 27 "(69 см) - непоганий вибір для маленької кімнати, кухні або ванни. ЖК-телевізор через малого розміру дає відмінну картинку при перегляді ефірних каналів.
32 "(81 см) - ЖК телевізор для невеликої кімнати, перегляд ефірних і кабельних каналів в хорошій якості навіть на дешевих моделях; здатний відображати HD відео, але при такому розмірі екрану це не настільки суттєво.
37-43 "(94-109 см) - LCD-телевізор для кімнати середнього розміру, непоганий варіант для перегляду HD фільмів і цифрового кабельного або супутникового телебачення. Для перегляду ефірних і аналогових кабельних каналів краще вибрати не дуже дешеву модель.
46-55 "(117-140 см) - ЖК-телевізор для середньої або великої кімнати, відмінно підходить для перегляду HD фільмів і цифрового телебачення з відстані 2-4 метрів. Кабельне аналогове або ефірне телебачення будуть виглядати відверто погано.
60-69 "(152 см) - за характеристиками схожий з телевізором 55", але коштує майже в 1.5 рази дорожче. Звичайно ж, такий телевізор дозволить повністю зануритися в те, що відбувається на екрані, особливо при перегляді Full HD фільмів або HDTV каналів типу Discovery.
70 "і вище (від 177 см) - найдорожчі телевізори для величезних кімнат. Відстань до такого телевізора має становити близько 6-8 метрів. Особливо вражає на таких діагоналях перегляд відео в Ultra HD дозволі.
Співвідношення сторін
Співвідношення розміру екрана по горизонталі до розміру по вертикалі.
16: 9 - оптимальний формат для перегляду фільмів. Цифрові телевізійні канали віщають саме в цьому форматі, а для перегляду інших каналів в телевізорах є функція адаптації картинки до широкоформатному екрану. Максимум, що ви втратите, - це шматочок логотипу канал вгорі і біжучий рядок внизу екрану.
4: 3 - застарілий формат, зустрічається вкрай рідко в деяких РК-телевізорах невеликих розмірів.
Роздільна здатність екрану
Роздільна здатність екрану - ще один важливий показник. Чим вище дозвіл, тим чіткіша картинка.
Зустрічається кілька видів дозволу, але найбільш поширені такі формати:
1366x768 точок, HD Ready - підходить для перегляду телеканалів і фільмів в хорошій якості при діагоналі 32 ", при відображенні Full HD будуть спостерігатися деякі спотворення, особливо помітні на діагоналях 46" і вище;
1920x1080 точок, Full HD - ідеально для перегляду високоякісного відео і телеканалів в HD якості. Максимально адаптовано під сучасні ігри на приставці.
3848х2160, 4К-Ultra HD - новий формат дозволу; зазвичай це телевізори з діагоналлю понад 50 ". На сьогоднішній день відео такого дозволу дуже мало, крім демо-роликів; Blu-Ray тільки почали підтримку, не кажучи вже про телебачення. Крім того, якщо сидіти від телевізора трохи далі звичних 2-2.5м , то різниця між 4К і FullHD буде непомітна. На даний момент, такий дозвіл буде скоріше маркетинговим ходом.
3D зображення
Підтримка 3D зображення дозволяє переглядати об'ємне відео за допомогою спеціальних окулярів. Зараз з'являється все більше 3D фільмів і просто розважальних 3D роликів в Інтернеті, тому дана фукнція буде не зайвою. Зазвичай з телевізором йде одна пара 3D очок, а решта можна докупити окремо.
Пасивний режим 3D - найпростіша і дешева технологія, схожа з кінотеатрами. Можна купувати найдешевші поляризаційні окуляри. З мінусів: невеликі кути огляду, Full HD-дозволу не буде через особливості технології, на зображенні можливі невеликі смуги (побачити їх можна тільки при уважному перегляді в магазині).
Активний режим 3D - в основному представлений в телевізорах Samsung. Окуляри обов'язково на батарейках (акумулятори), коштують значно дорожче простих очок для 3D, зате зображення в реальному Full HD з відмінними кутами огляду.
Існує також функція перетворення 2D зображення в 3D. Для перегляду відео в 3D не потрібні спеціальні плеєри та диски. Створена з метою популяризації 3D контенту.
Smart TV
Можливість доступу до Інтернету за допомогою телевізора. Дає можливість користуватися найбільш популярними ресурсами Мережі: дізнаватися погоду, слухати радіо, дивитися відеоролики. Управління здійснюється за допомогою пульта. У деяких моделей в комплект входять два пульта: звичайний для телевізора і спеціальний для швидкого і зручного управління Smart TV.
Доступ до Інтернету здійснюється через порт Ethernet або модуль бездротового зв'язку WiFi.
Слід пам'ятати, що для максимального використання якісного телевізора слід придбати медіаплеєр. Це дасть вам масу мультимедійних можливостей: перегляд фільмів в найвищому дозволі прямо з плеєра, по локальній мережі або ж через Інтернет, прослуховування музики, радіо і інші функції.
частота
В сучасних ЖК-телевізорах немає мерехтіння екрану, і характеристика "частота" несе інше значення, ніж звичні 50 Гц для ЕПТ-телевізорів - це часто плутає споживача.
При програванні динамічного відео при недостатній частоті можливі змазування картинки. Щоб уникнути цього, частоту вдалося підвищити до 100 Гц шляхом додаткового кадру: його "домальовує" процесор на основі аналізу попереднього і поточного кадрів. При частоті в 200 Гц додається 2 кадри. Існують моделі з частотою до 1300 Гц, ось тільки в деяких випадках ці цифри - не більше, ніж маркетинговий хід виробника.
Щоб оцінити, чи достатньо буде звільнений частоти кадру, необхідно включити динамічне відео Full HD дозволу: картинка повинні бути різкою, чіткої, без артефактів.
ефірні канали
Підключаючи LCD-телевізор до аналогового кабельного телебачення, покупець отримує картинку з перешкодами і шумами. При виборі телевізора для перегляду ефірних каналів слід пам'ятати:
при низьку якість зображення не слід гнатися за розміром екрану. Розтягуючи і без того погану картинку, отримуємо ще гірше. Оптимальною діагоналлю вважається 32 дюйма;
ЖК-технологія призначена для відтворення якісного цифрового сигналу; має максимальний деталізованості об'єктів на зображенні. Отже, зображення низької якості буде виглядати ще більш гучним, велика кількість перешкод і "зерна" забезпечено;
відео-процесори обробки зображення підганяють картинку під дозвіл телевізора, проте навіть в цьому випадку можливі невеликі артефакти і перешкоди.
dvb-C - кабельне телебачення;
dvb-T - ефірне телебачення в Full HD;
dvb-S - супутникове телебачення.
Цифрове телебачення поступово з'являється у вільному користуванні споживача. Щоб отримати максимально якісне зображення на екрані телевізора, слід обов'язково підключитися до цифрових телевізійних мереж або пакетам HDTV місцевого провайдера. Тоді вибір розміру телевізора буде залежати тільки від бажань і бюджету покупця.
інтерфейси
Інтерфейси - це роз'єми і способи обміну даними між телевізором та іншими пристроями. Найбільш поширені:
HDMI - для передачі відеосигналу і багатоканального аудіо в цифровому вигляді; при покупці 4К телевізора зверніть увагу, щоб версія HDMI була не нижче 2.0;
DVI - аналог HDMI, в основному застосовується в ЖК телевізорах;
USB - найчастіше для підключення до телевізора USB флешок і зовнішніх жорстких дисків (тільки USB HDD)
Ethernet - підключення до локальної мережі для виходу в Internet або для доступу до комп'ютера і медіахраніліще;
Wi-Fi - бездротове підключення до локальної мережі або до мобільних пристроїв.
оснащення
DolbyDigital - спеціальний декодер, що дозволяє переглядати фільми з об'ємним звуковим супроводом.
PIP - картинка в картинці. Це можливість виводити на екран картинки з двох каналів одночасно. Одна, головна - повнорозмірна, друга, меншого розміру - відображається в одному з кутів екрану.
Zoom - дає можливість масштабувати зображення. Це дозволяє позбутися від чорних смуг при перегляді фільмів на телевізорах 4: 3. ЖК-телевізори зазвичай мають широкий діапазон налаштувань масштабування і зміни співвідношення сторін зображення.
Time Shift - функція, яка може призупинити показ телепередачі, а потім продовжити з місця зупинки. Працює за рахунок фонового запису відео на вбудований або приєднаний жорсткий диск.
Залежно від моделі телевізори можуть бути оснащені покриттям антивідблиску, вологозахищений корпусом, кріпленням на стіну, веб-камерою, стереоколонками і т.п.
Виробник
До групи найменш якісних телевізорів можна віднести продукцію багатьох китайських, російських і українських брендів: Daewoo, Elenberg, Ergo, Rainford, Saturn, Thomson, West, Bravis, DEX, Digital, HPC, Liberton, Mirta, Mystery, Orion, Rotex, Shivaki, Supra, TCL, Горизонт, Електрон. Матеріали, збірка, функціональність, якість зображення цих пристроїв найслабші.
Хороша якість забезпечують компанії Sharp, Toshiba, Hitachi, AEG, BBK, BenQ, HP. Продукція деяких з цих марок мало поширена на території СНД, але повністю виправдовує свою ціну. До того ж, всі бренди широко відомі на ринку побутової і комп'ютерної електроніки.
Групу лідерів за якістю складають Samsung, LG, Sony, Panasonic, Philips. У випадку з Sony можлива переплата за бренд, тому телевізори Samsung найбільш популярні серед споживачів. Більш того, останнім часом бренд Sony стрімко втрачає авторитет через неякісних матеріалів і непродуманою ергономіки своїх телевізорів. Наприклад, незважаючи на тонкий корпус, повісити телевізор близько до стіни не вийде з-за незручного блоку живлення. Слід пам'ятати, що навіть у брендів-лідерів потрібно вибирати моделі-флагмани - тобто найкращі і перевірені.
В окрему групу слід віднести виробників екранів для нестандартного застосування. Наприклад, вологозахищені телевізори Aquavision і EverVue, професійні екрани Neovo. Ці пристрої якісні і дорогі.

Есть вопросы по Як вибрати телевізор?

Вы можете задать нам вопрос(ы) с помощью следующей формы.

Ваше имя:

Email:

Пожалуйста, сформулируйте Ваши вопросы относительно Як вибрати телевізор:

Інформація
Украина Черкаси Смілянская 149

(оптовий ринок база ОПС)

Пн.-Пт. с 09:00 до 16:00

Сб. с 10:00 до 14:00, Вс. - вихідний

+38(0472)382962 (Черкаси)
+38(0472)385568 (Черкаси)
+38(068)3917255 (Київстар)
+38(068)3923496 (Київстар)
Соціальні мережі
facebook twitter youtube



Логін:
Пароль:

Реєстрація

забули пароль?

© WebHosst

Звязок
Ваше имя:

Email:

Тема сообщения:

Текст сообщения: