Антени цифрові ефірні - Наша ціна: n/a

Наша ціна: n/a
 
Наявність на складі: ні
опт - Антени цифрові ефірні

Обговорити цей продукт

(0 думок)

Антени цифрові ефірні
Установка ефірних антен забезпечує телеглядачам безкоштовний перегляд цілого переліку аналогових і цифрових каналів. Якість картинки і відтвореного звуку залежить від віддаленості будинку до вежі, рельєфу місцевості і того, якого типу ТВ-систему ви хочете купити. Для телевізорів старого зразка підійде невелика, звичайна антена з зовнішньої приставкою, для сучасних телевізорів або при бажанні гарантовано отримати якісну картинку - цифрова DVB-T2. Переваги у кожної конфігурації свої, але, зважаючи на ослаблення аналогового діапазону та будівництво нових ретрансляторів T2 по всьому цифрова антенна стає краще.

В даний момент ретранслятор є основним передавачем і його зони покриття вистачає для радіуса 40-70 кілометрів і більше. Для найближчих районів буде достатньо стандартного комплекту, для великих відстаней потрібно потужна антена і хороший підсилювач, які дозволять запобігти втраті сигналу, перебивався високими будинками і деревами. Завдяки цьому в населених пунктах, розташованих в межах 20-80 кілометрів від телевежі, підключення та налаштування ефірного телебачення має ряд переваг. Перш за все - це доступна ціна обладнання, відсутність абонентської плати, можливість підключення декількох точок.

Підбір антени і підсилювача виконується в залежності від відстані до передавача, рельєфу місцевості, перешкод і кількості підключаються телевізійних точок

Ухудшение эфирного телевидения в зависимости от дальности к передатчику

Незважаючи на популярність супутникового і кабельного телемовлення, установка ефірних антен DVB-T2 стає дуже затребуваною послугою в Підмосков'ї. Часто люди дізнаються вартість, яку потрібно заплатити за тарілку або платний пакет основних федеральних каналів, і приходять до висновку, - що краще вже безкоштовне телебачення, ніж такі витрати. Установка ефірної антени не вимагає покупки дорогого комплекту, а ось телескопічна щогла, коаксіальний кабель, роз'єми для комутації вам знадобляться, і їх вартість не особливо позначиться на сімейному бюджеті. При замовленні повного комплексу послуг наші майстри ретельно виробляють попередню діагностику місця установки, визначають, де найкраще закріпити антену, виконують монтаж, дають рекомендації чи потрібно купувати підсилювач, яка його потужність і ціна.

Приймальне обладнання повинно бути встановлено якомога вище, для забезпечення цієї мети використовується щогла, її монтаж часто здійснюється на даху будівлі. Цю роботу можна віднести до категорії безпечних або аматорських. Невміло налаштовані телеантени не зможуть отримувати впевнений сигнал, мовлення буде «радувати око» брижами або перешкодами, а при сильному вітрі вони зовсім можуть впасти. Ми назвали досить причин, за якими довіряти монтаж обладнання для прийому телемовлення варто виключно професіоналам - новопридбання має працювати на повну потужність, даруючи вам радість.

Есть вопросы по Антени цифрові ефірні?

Вы можете задать нам вопрос(ы) с помощью следующей формы.

Ваше имя:

Email:

Пожалуйста, сформулируйте Ваши вопросы относительно Антени цифрові ефірні:

Інформація
Украина Черкаси Смілянская 149

(оптовий ринок база ОПС)

Пн.-Пт. с 09:00 до 16:00

Сб. с 10:00 до 14:00, Вс. - вихідний

+38(0472)382962 (Черкаси)
+38(0472)385568 (Черкаси)
+38(068)3917255 (Київстар)
+38(068)3923496 (Київстар)
Соціальні мережі
facebook twitter youtubeЛогін:
Пароль:

Реєстрація

забули пароль?

© WebHosst

Звязок
Ваше имя:

Email:

Тема сообщения:

Текст сообщения: