3-и етапи встановлення та налаштування супутникової антени - Наша ціна: n/a

Наша ціна: n/a

Ви зможете завантажити цей продукт з сайту магазину одразу після того, як замовите його і оплатіть замовлення (1542 Kb)

 
Наявність на складі: ні
опт - 3-и етапи встановлення та налаштування супутникової антени

Обговорити цей продукт

(0 думок)

3-и етапи встановлення та налаштування супутникової антени

1. Зберіть антену згідно інструкції по експлуатації. Закріпіть кронштейн антени на стіні. Кріпильні елементи (анкерні болти, шпильки, гайки, шурупи і т. Д.) Вибираються в залежності від вітрового навантаження і матеріалу стіни, на яку кріпиться антена. Встановіть конвертор в тримачі роз'ємом вниз так, щоб атмосферні опади не потрапляли всередину конвертора.
2. За допомогою програми SMW Link розрахуйте кут азимута і нахилу антени, а також повороту конвертера:
Вхідні дані:
 
Latitude і Longitude - широта і довгота Вашого положення
Satellite position- точка стояння супутника (східна довгота - зі знаком "+") Вихідні дані: Azimuth - азимут положення супутника
Elevation - кут супутника над горизонтом (для розрахунку кута нахилу офсетного антени діаметром 60, 90 або 120 см потрібно з отриманого числа відняти 26,5 градуса) На малюнку показаний приклад визначення азимуту та кута піднесення супутника Експрес-АМ22 (53 градуса східної довготи ) для Пермі (54 градусів північної широти, 83 градусів східної довготи):


3. Виберіть місце установки антени - на стіні або даху будівлі, де забезпечується пряма видимість на супутник. При цьому місце повинно бути легко доступно під час установки, але недоступно для сторонніх. Основний критерій вибору місця установки - вільний огляд в напрямку на супутник. Під вільним оглядом розуміється то, що на уявній лінії, що з'єднує антену і супутник, немає сторонніх предметів: будівель, дерев і т. П. Близькість антени до місця розташування телевізора і доступність для власника спростять процес її установки і настройки. Антену можна встановити на зовнішній частині балкона або лоджії, на стіні біля вікна або на даху будинку. Антену не рекомендується встановлювати всередині балкона або лоджії з склінням, в місцях, де можливе інтенсивне потрапляння на антену води, снігу, льоду: під скатами похилого даху, водозливами і т. П.


4. Встановіть антену на міцно встановленому стінному кронштейні або вертикальній трубі. Націльте антену приблизно в ту точку неба, де за Вашими розрахунками повинен знаходитися супутник (використовуйте великомасштабну карту або план місцевості). Затягніть регулювальні гайки таким чином, щоб мати можливість з деяким зусиллям переміщати антену у вертикальній і горизонтальній площинах.

5. Встановіть F-роз'єми * на кабелі та підключіть їм конвертер антени до DVB-карті або ціфоровому тюнера (в разі налаштування супутникового телебачення для телевізора). Прикріпіть кабель до дузі конвертородержателя пластиковими стяжками або ізоляційною стрічкою. Загерметизуйте F-роз'ємне з'єднання по всій довжині 2 шарами ізоляційної стрічки і рівномірно нанесіть на ізоляційну стрічку шар силіконового герметика. Прикріпіть кабель до кронштейну антени пластиковими стяжками або ізоляційною стрічкою. Близько антени залиште запас кабелю довжиною 1 м, також закріпивши його на кронштейні.
* Порядок монтажу стандартних супутникових телевізійних F-роз'ємів

Зняти верхню ізоляцію кабелю на 15 мм, не пошкодивши екранує оплетку. Розташувати екранує оплетку уздовж кабелю. Акуратно розташувати фольгу вздовж екранує обплетення. Зняти шар внутрішньої ізоляції на 10мм. Накрутити роз'єм до упору. "Відкусити" центральний провідник, щоб він не виступав за роз'єм більше, ніж на 2 мм.

6. Повільно переміщаючи дзеркало антени у вертикальній і / або горизонтальній площинах навколо передбачуваної точки розташування супутника. При цьому орієнтуйтеся на рівень сигналу, що відображається програмою-тюнером DVB-карти або, в разі налаштування супутникового телебачення для телевізора, добийтеся появи телевізійної картинки на екрані телевізора (активізуйте в меню Вашого терміналу пункт "Потужність сигналу"). Слід пам'ятати, що рівень сигналу залежить від погодних умов. В умовах щільної хмарності, рясного дощу або снігопаду рівень сигналу може зменшуватися аж до зникнення зображення. Сніг, налиплий на антену, також значно погіршує умови прийому.

7. Отримавши деякий рівень сигналу, добийтеся його максимуму шляхом більш точного позиціонування антени і повороту конвертера на необхідний кут. Затягніть болти, намагаючись не збити настройку антени.

Есть вопросы по 3-и етапи встановлення та налаштування супутникової антени?

Вы можете задать нам вопрос(ы) с помощью следующей формы.

Ваше имя:

Email:

Пожалуйста, сформулируйте Ваши вопросы относительно 3-и етапи встановлення та налаштування супутникової антени:

Інформація
Украина Черкаси Смілянская 149

(оптовий ринок база ОПС)

Пн.-Пт. с 09:00 до 16:00

Сб. с 10:00 до 14:00, Вс. - вихідний

+38(0472)382962 (Черкаси)
+38(0472)385568 (Черкаси)
+38(068)3917255 (Київстар)
+38(068)3923496 (Київстар)
Соціальні мережі
facebook twitter youtube



Логін:
Пароль:

Реєстрація

забули пароль?

© WebHosst

Звязок
Ваше имя:

Email:

Тема сообщения:

Текст сообщения: