Як вибрати кондиціонер - Наша ціна: n/a

Наша ціна: n/a
 
Наявність на складі: ні
опт - Як вибрати кондиціонер

Обговорити цей продукт

(0 думок)

Як вибрати кондиціонер
Щоб дати відповідь на це питання, досить визначитися з наступними критеріями:

Визначаємо потужність кондиціонера

Перш за все, кондиціонер вибирають по потужності. Основними параметрами для розрахунку потужності зазвичай є:

обсяг приміщення,
орієнтація вікон по сторонах світу, їх розмір,
поверховість приміщення,
кількість осіб, які постійно перебувають в приміщенні,
наявність техніки, що виділяє тепло: комп'ютерів, телевізорів, холодильників, плит, ламп і іншого.
Потужність пристрою повинна бути прямо пропорційна площі приміщення і кількістю що знаходяться в ній людей: чим більше кімната, тим потужнішим має бути кондиціонер. Суттєво впливає і сторона світла, на яку виходять вікна. Орієнтація на південь вимагає підвищеної потужності.
Спрощена формула розрахунку необхідної холодопродуктивності:

P = Vпомещенія х Q + H х n + K х m
де,

Vпомещенія - обсяг приміщення (твір площі приміщення і висоти стель).
Q - коефіцієнт, який приймає такі значення: - 30 Вт / куб.м (для приміщень, в які не потрапляє сонячне світло - північна сторона) - 35 Вт / куб.м (для нормально освітлених приміщень) - 40 Вт / куб.м (для приміщень з великим склінням або на південній стороні).
H - теплопоступления від кожної людини (120-130 Вт).
n - кількість людей, що звичайно перебувають в кімнаті.
K - теплопоступления від кожного комп'ютера, якщо немає більш потужних тепловиділяючих приладів (300-400 Вт). Разом з комп'ютерами в кімнаті можуть перебувати й інші тепловиділяючі прилади (телевізори, проектори) - в цьому випадку в формулу потрібно додати суму їх теплових потужностей.
m - кількість комп'ютерів в кімнаті.
При розрахунках важливо пам'ятати, що споживана потужність становить приблизно третину від холодопродуктивності (тобто, виробляючи 7,14 кВт, кондиціонер буде споживати 2,4 кВт електроенергії). Погано, якщо холодопродуктивності кондиціонера не вистачає для охолодження приміщення. Щоб апарат не працював з перевантаженням, недобір по потужності не повинен перевищувати 10-15% необхідної. Але ставити кондиціонер з зайвим запасом по потужності - теж не найкраще рішення. Різкі перепади температури шкідливі для здоров'я, а часті запуск і зупинка компресора скорочують його ресурс. В обох випадках зменшується термін служби кондиціонера - попереджають фахівці.
Вибираємо кондиціонер за ціною

Другим важливим фактором при виборі кондиціонера є його ціна. Визначається вона, як відомо, такими факторами, як популярність компанії-виробника, технічні можливості (плюс додаткові функції і властивості) апарату і його продуктивність. На вартість спліт-системи впливає потужність пристрою, а також наявність або відсутність додаткових функцій, наприклад зволоження і очищення повітря.

Серед додаткових функцій, які дуже бажані в об'єкті придбання кондиціонері, зазвичай називають:

можливість роботи на обігрів в холодну пору року,
всілякі системи очищення і знезараження повітря,
инверторная схема (плавне регулювання продуктивності),
можливості складного програмування включення-виключення.
В супермаркетах побутової техніки та електроніки кондиціонери є всього лише сезонним товаром, збути який намагаються влітку. Однак, як правило, магазин не надає послуг з підбору кондиціонера з виїздом майстра додому і не займається установкою техніки.

У нас на фірмі, навпаки, - і додому приїдуть, порахують, встановлять, та ще й обслуговувати потім будуть!

Вартість експлуатації

Вартість експлуатації для кожної моделі кондиціонера складається різна і її варто враховувати при виборі моделі. Наприклад, настінна спліт-система, що працює як в режимі обігріву, так і в режимі охолодження, встановлена в кімнату площею 25 кв. м, за рік «натягне» близько 350 кВт. Грубо кажучи, по 30 кВт на місяць, близько 6 грн. в місяць.

Трохи нижче, ніж у звичайних, споживання електроенергії у інверторних моделей кондиціонерів. В інверторах не відбувається постійного включення і виключення компресора. Після включення кондиціонер деякий час працює в режимі підвищеної потужності, а після досягнення потрібної температури плавно переходить в режим підтримки заданих параметрів. Завдяки цій особливості він створює менше протягів. До того ж більшу частину часу інвертор працює в режимі підтримки температури на малій швидкості, що знижує енергоспоживання на 20%.

Витрата електроенергії при охолодженні і обігріві приблизно однаковий.

Споживачеві важливо знати, при якій температурі взимку, кондиціонер може працювати на обігрів. Недорогі моделі, як правило, розраховані максимум на міжсезоння. Чим кондиціонер дорожче, тим нижчі температури «за бортом» він здатний витримати. А дорогі японські моделі здатні працювати на обігрів навіть при -20 градусах за вікном. Багато споживачів використовують кондиціонер в якості обігрівача і вважають, що це вигідніше, ніж масляний радіатор або тепловентилятор. Багато хто впевнений, що взимку для обігріву приміщення із застосуванням кондиціонера затрачається менше електроенергії, ніж при використанні звичайного електрообігрівача.

Що стосується чистки фільтрів, то стандартні фільтри може, прочитавши інструкцію, почистити сам власник. Робити це треба приблизно раз на місяць. Фільтри просто промиваються холодною водою, і витрачатися на виклик майстра необов'язково. Є фільтри тонкої очистки повітря - вони міняються тоді, коли забруднення виявиться вище допустимого. У деяких компаніях вважають, що чистка фільтрів та інше обслуговування повинні проводитися раз в два-три місяці; коштує така процедура приблизно $ 20-50.

Працюючий кондиціонер передбачає витік фреону, до 6-8% на рік, в середньому. Тому його необхідно дозаправляти фреоном кожні півтора-два роки. Однак при грамотному монтажі дозаправка може знадобитися тільки через п'ять років служби пристрою. Коштує ця процедура $ 30-40. Озонобезпечних фреоном дозаправитися в два рази дорожче: $ 60-80.

Есть вопросы по Як вибрати кондиціонер?

Вы можете задать нам вопрос(ы) с помощью следующей формы.

Ваше имя:

Email:

Пожалуйста, сформулируйте Ваши вопросы относительно Як вибрати кондиціонер:

Інформація
Украина Черкаси Смілянская 149

(оптовий ринок база ОПС)

Пн.-Пт. с 09:00 до 16:00

Сб. с 10:00 до 14:00, Вс. - вихідний

+38(0472)382962 (Черкаси)
+38(0472)385568 (Черкаси)
+38(068)3917255 (Київстар)
+38(068)3923496 (Київстар)
Соціальні мережі
facebook twitter youtube



Логін:
Пароль:

Реєстрація

забули пароль?

© WebHosst

Звязок
Ваше имя:

Email:

Тема сообщения:

Текст сообщения: