Відеореєстратори - Наша ціна: n/a

Наша ціна: n/a
 
Наявність на складі: ні
опт - Відеореєстратори

Обговорити цей продукт

(0 думок)

Відеореєстратори
Що таке <Цифрові відеореєстратори>

    

Цифрові відеореєстратори дозволяють записувати на жорсткий диск і переглядати запис сигналів від однієї або декількох відеокамер. Одноканальні відеореєстратори дозволяють працювати з однією камерою, чотирьохканальні - з чотирма камерами, дев'яти і шістнадцяти канальні з дев'ятьма і шістнадцятьма відповідно. Зазвичай сигнали від всіх камер по кабелях надходять на вхід відеореєстратора, до виходу якого приєднаний монітор. У черговому режимі оператор спостерігає на моніторі поточну обстановку. Для цього він може вивести на монітор зображення з усіх камер одночасно (мультиекранний режим - чотири або дев'ять або шістнадцять маленьких зображень на одному екрані). Також він може переглядати камери послідовно, викликаючи на повний екран зображення будь-якої камери вручну за вибором або автоматично по черзі. Сьогодні на московському ринку охоронної відеотехніки пропонується декілька різних моделей цифрових відеореєстраторів. Ці відеореєстратори відрізняються своїми параметрами і ціною.
Перший важливий параметр - число кадрів в секунду при спостереженні.
Коли ми дивимося звичайний телевізор, ми спостерігаємо зображення, де картинка змінюється з частотою 25 кадрів в секунду. Хороший відеореєстратор також дає зображення, в якому за секунду на екран виводиться 25 кадрів. При цьому досягається подвійна перевага, по-перше оператор може розглянути навіть швидко протікають події, по-друге, чим більше кадрів в секунду виводиться на екран, тим краще сприйняття відеозображення, оператор менше втомлюється і знаходиться в більшій готовності до тривожних ситуацій.
Другий важливий параметр - число кадрів в секунду при записі.
На ринку є відеореєстратори, що записують кожну камеру з частотою 25 кадрів в секунду (щоб при відтворенні вийшло зображення як в звичайному телевізорі). Але вони дуже дорогі. Однак, в більшості випадків, такої високої частоти кадрів при записі не вимагається (крім випадків казино і деякі випадки контролю за крадіжкою в магазинах). Зазвичай запис ведеться з частотою 3-8 кадрів в секунду. При покадровому перегляді відеозапису ми маємо за кожну секунду 3 - 8 стопкадрів. У технічних характеристиках відеореєстратора завжди вказується так звана «сукупна частота кадрів при записі». Наприклад, відеореєстратор має сукупну частоту кадрів при записі 25 кадрів в секунду. Це означає, що відеореєстратор дозволяє записувати сигнали з відеокамер з наступною кількістю кадрів в секунду:

Якщо до відеореєстратора підключена одна камера то кількість записуваних кадрів за секунду - 25
Якщо підключено дві камери то для кожної з камер кількість записуваних кадрів за секунду - 12.
Якщо підключено три камери то для кожної з камер кількість записуваних кадрів за секунду - 8.
Якщо підключені чотири камери то для кожної з камер кількість записуваних кадрів за секунду - 6.
Якщо підключено п'ять камер то для кожної з камер кількість записуваних кадрів за секунду - 5.
Якщо підключені шість камер то для кожної з камер кількість записуваних кадрів за секунду - 4.
Якщо підключені сім камер то для кожної з камер кількість записуваних кадрів за секунду - 3,5.
Якщо підключені вісім камер то для кожної з камер кількість записуваних кадрів за секунду - 3.
Якщо підключені дванадцять камер то для кожної з камер кількість записуваних кадрів за секунду - 2.
Якщо підключені всі шістнадцять камер то для кожної з камер кількість записуваних кадрів за секунду - 1,5.
Третій параметр - дозвіл під час запису. Зазвичай вказується двома цифрами, наприклад, 720 * 480. Вважається, що 720 це кількість відображуваних на екрані точок по горизонталі, а 480 - кількість точок по вертикалі. Вважається також, що чим більше цифри дозволу, тим більш дрібні деталі відобразяться на екрані монітора при відтворенні запису. До слова сказати, це не завжди так. По-перше, виробники відеореєстраторів часто завищують цифри дозволу. По-друге, щоб отримати чітке промальовування деталей зображення, необхідний не тільки хороший відеореєстратор, але і правильний вибір відеокамер, об'єктивів, правильний монтаж кабелів і всієї системи відеоспостереження в цілому. Наприклад, вибір поганого об'єктива може звести нанівець всі переваги решті високоякісної дорогої відеоапаратури. Великі гроші, заплачені за неї, будуть витрачені даремно, так як того ж якості зображення можна було б отримати, вибравши більш дешеве обладнання.
Четвертий важливий параметр - можливість відеореєстратора працювати в мережі. Можливість працювати в мережі - це можливість підключити відеореєстратор до віддаленого комп'ютера. Наприклад, встановлений в кімнаті охорони відеореєстратор може бути підключений до комп'ютера керівника. При цьому керівник може на моніторі свого комп'ютера спостерігати зображення з усіх камер і переглядати будь-яку відеозапис, що знаходиться на диску відеореєстратора.

П'ятий важливий параметр - наявність детектора руху. Хороші відеореєстратори мають функцію детектора руху. Робота детектора руху полягає в наступному. Для кожної камери в поле її зображення виділяється область (для кожної камери може бути встановлена своя область). У разі виникнення руху в цій області відеореєстратор видає сигнал, про виникнення руху і переходить в режим більш частою записи кадрів камери, в якій сталося рух. Якщо руху в кадрі не відбувається, функція запису може бути взагалі відключена (навіщо писати кадри, де нічого не відбувається). Коли в поле зору камери відбувається руху, функція запису зображень цієї камери включається. У такому режимі значно економиться місце на жорсткому диску і на один жорсткий диск можна записувати протягом багатьох днів.

На закінчення слід зазначити, що відеореєстратор є складним електронним приладом, що має величезне число функцій, опис яких займає сотні сторінок тексту. Вище коротко описані тільки кілька основних характеристик відеореєстраторів. При цьому точність і подробиця принесена в жертву простоті і зрозумілості викладу. Можливо, наведена інформація давно відома читачеві. В цьому випадку краще відразу звернутися до технічного опису приладу.

Есть вопросы по Відеореєстратори?

Вы можете задать нам вопрос(ы) с помощью следующей формы.

Ваше имя:

Email:

Пожалуйста, сформулируйте Ваши вопросы относительно Відеореєстратори:

Інформація
Украина Черкаси Смілянская 149

(оптовий ринок база ОПС)

Пн.-Пт. с 09:00 до 16:00

Сб. с 10:00 до 14:00, Вс. - вихідний

+38(0472)382962 (Черкаси)
+38(0472)385568 (Черкаси)
+38(068)3917255 (Київстар)
+38(068)3923496 (Київстар)
Соціальні мережі
facebook twitter youtube



Логін:
Пароль:

Реєстрація

забули пароль?

© WebHosst

Звязок
Ваше имя:

Email:

Тема сообщения:

Текст сообщения: